Totem Tabelaları - Öncü Reklam Kayeri - Baskı & Mimari Yönlendirme ve Tabela

Totem Tabelaları

Totem Tabelaları

Faaliyetlerin her geçen gün arttığı ve daha da artacak olan inşaat işlerinde alınması gereken tedbirler çok önemlidir. Bu noktada hazırlanan tabelalar birçok kazanın önüne geçilmesinde etkin bir şekilde rol oynamaktadır. Firmaların bu noktada sağladıkları güvenliği en iyi anlatma şeklide tabela kullanımıdır. Bölgesel olarak yapmış olduğumuz hizmetlerde güvenliğin öncelik olduğunu en iyi şekilde bilen ve uygulayan bir firmayız.

 

İnşaat Tabelasının Faydaları

Faaliyet noktasında tehlikeli işler sınıfına giren inşaat işleri oldukça dikkatli bir şekilde yürütülmeli ve gerekli kurallara uyma noktasına titiz davranılması gereken bir durumdur. Bu hassasiyetle yapılan işlerde güvenli çalışma ortamı sağlamak çok daha kolay olmaktadır. Yapmış olduğumuz tabelalar ile bu durumu en doğru ve yapıcı şekilde sunmaktayız. Güvenliğin sağlandığı inşaat alanlarında işlerin düzenli ilerlemesi ve hızlı bir şekilde işlerin tamamlanması da sağlanmış olmaktadır. Öncü Reklam inşaat tabelaları yapımında bu durumu en iyi şekilde yansıtmakta olan bir firmayız. Ankara bölgesinde faaliyetlerimizi sürmekteyiz. Bölgesel açıdan ikili ilişkileri sağlam ve hızlı bir şekilde yürütmekteyiz. Birçok açıdan hızlı iş teslimatı ile teslimatları zamanında yapan bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

İnşaat Tabela Yapımı

Hemen hemen her yerde bir inşaat çalışması görmek mümkündür. Bu inşaat çalışmalarında sürdürülen işlerin sağlıklı faaliyet yapması noktasında yapmış olduğumuz inşaat tabelaları ile uyulması gereken kurallara göre hazırlamaktayız. Kullanmış olduğumuz malzemelerin dış etkenlerden dolayı hasar görmesi ve kolay temizlenebilir olma olanağı sunmaktayız. Tabelaların sabitlenmesi ve portatif olması tamamen müşterinin seçimine göre yapılmaktadır.

Yıpranma ihtimali düşük olduğundan dolayı inşaat işlerinde meydana gelen toz ve kir benzeri faktörlere bağlı olarak oluşan etkilerden dolayı hızlı bir şekilde deforme olması da engellenmektedir. Tabelaların hızlı üretimi sayesinde inşaat işlerinin başlaması ile birlikte teslimatı yapılmaktadır. Kullanılan malzemelerin kaliteli olmasından dolayı inşaat bitimine kadar ve sonrasında kullanımına kadar dayanıklı bir şekilde durması mümkün kılınmaktadır. İş güvenliği kanunlarına göre yapılması gereken tedbirlerden birisi olan tabelaların bu doğrultular çerçevesinde üretilmektedir. Böylece denetimlerde herhangi bir sıkıntı yaşanmadan işlerin devamı da sağlanmış olmaktadır. Çalışanların bu tabelalar doğrultusunda hareket edeceğinden dolayı risk azaltılmış olmaktadır.