Pleksi Tabela - Öncü Reklam Kayeri - Baskı & Mimari Yönlendirme ve Tabela

Pleksi Tabela

Pleksi Tabela

Yıllardır süre gelen tecrübelerimizle Öncü Reklam firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Engin tecrübe ve uzman ekibimiz ile reklam sektörü üzerine çalışmalar yapıyoruz. Her geçen gün kendimizi bir adım daha ileri taşıyarak Kayseeri totem firması olarak piyasaya yeni bir soluk getirmeye çalışıyoruz. Reklam sektörü üzerine ihtiyaç duyduğunuz her türlü tasarım, üretim ve montaj işleriyle sizlere hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini kendimize en önemli ilke edinerek ürün kalitesi prensiplerimizden hiçbir zaman ayrılmamaktayız. Kalite ve ekonomik fiyatı ile ürünlerimizi beğeninize sunmaktayız. Son kalite üretilen ürünlerle Kayseri’de hizmet veriyoruz. En önemli vizyonumuz ise firmamızı her geçen zaman hep bir üst basamağa taşıyabilmektir.

Hizmet Detayları

Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılamaya çalışarak onların en ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmeye çalışmaktayız. Beğeninize sunduğumuz imalatlar şu şekilde; vinil germe tabela, mimari yönlendirme, krom paslanmaz kutu harf, inşaat tabelaları, dekota uygulamaları, cam folyo işleri, branda baskı ve bina, site totemleridir. Uzman kadromuzla yaptığımız uygulamalar bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz araç kaplama uygulaması da yaptırabilirsiniz. Aracınıza dilediğiniz gibi kaplama yaptı Son kaliteyle üretilen ürünlerimizin insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur. Güvenle yaptığımız işlerden yararlanabilirsiniz.

Bütün Tabelalar Tek Tip Mi Üretiliyor?

Müşterilerimizin aklına en çok gelen sorulardan biri de budur. Firma olarak tabela üretimi yaparken birbirinden farklı birçok ürün imalatı yapmaktayız. Yani bütün tabelalarımız tek tip üretilmemektedir. Eğer iş yerinizin dikkat çekmesini istiyorsanız ışıklı kutu harflerin kullanıldığı bir tabela satın alabilirsiniz. Ama sadelikten yanaysanız daha sade olan alüminyum kutu harflerin kullanıldığı bir tabela siparişi verebilirsiniz.

Firma olarak birçok tabela imalatı yapıyoruz. Ürünlerimiz her zevke uygun şekildedir. Birbirinden farklı renklerin ve kutu harflerin kullanıldığı tabela imalatlarımız işlevselliği ile dikkat çekmektedir.

Tabelam Eskidi Ne Yapmalıyım?

İş yeriniz için bir tabela çok önemlidir. En nihayetinde tabela insanın ilk dikkat ettiği kısımdır. Her şey gibi tabelanız da bir gün eskiyip, kötü görünecektir. Bu durum da sizin hoşunuza gitmeyecek. Böylece belki de iş yerinizin değeri azalacaktır. Bunların hiçbirinin yaşanmaması için bizden yardım alabilirsiniz. Firma olarak ürettiğimiz tabela imalatlarımızdan birini seçerek iş yeriniz için kullanabilirsiniz.