Hakkımızda - Öncü Reklam Kayeri - Baskı & Mimari Yönlendirme ve Tabela

Biz Kimiz

Öncü Reklam; kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlendirme, tanımlama gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile doğru donanım ve doğru ekibi bir araya getirmeyi başarmış bir firmadır.
Okul, metro, havaalanı, fuar, tatil köyü, otel, banka, fabrika, iş merkezi, AVM, hastane, yerleşkeler gibi mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlar, uygular ve üretir.
Kurulduğundan beri Kayseri’de hizmet vermeye başlayan Öncü Reklam, ilerici yapısı gereği, akılcı donanım yatırımlarıyla teknolojisini ve kurum içi–kurum dışı eğitimlerle uzman ekibinin bilgisini güncellemeyi bir gelenek haline getirdi. Öncü Reklam yeni malzemeler, CNC sistemler ve lazer sistemleriyle iç ve dış mekânlarda sınırsız üretim olanağı ile müşterisine olası en zengin “menü” ile hizmet vermektedir.
Öncü Reklam endüstriyel tasarım, mühendislik ve görsel tasarım konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile projeye, uygulamaya ve ürüne başka açılardan bakma yeteneğini geliştirmiştir. Ekip, sahip olduğu bu yetenekle tasarım gücünü işe yansıtmanın yanı sıra, hızlı, ekonomik ve etkin çözümleriyle müşteri memnuniyetini de sağlamış olmaktadır.
BUGÜN: Hızlı, doğru algılanan “yenilikçi” mimari ve çevresel iletişim işaretlerini alana, amaca ve kullanıcıya yönelik olarak doğru projelendirmek ve doğru uygulamak bugünkü görevimizdir.
YARIN: Ülkede lider konumu korumak ve uluslararası pazarda hemen akla gelen yenilikçi firmalar arasında yer almak hedefimizdir.